PARTNERZY

Created with WebWave

O MNIE

Swoją przygodę z projektowaniem wnętrz rozpocząłem w 2009 roku, realizując na początku jedynie łazienki i kuchnie, z czasem całe mieszkania, domy.

 

Przez około 1,5 roku pracowałem jako projektant w jednym z gdańskich salonie z wyposażeniem łazienek, gdzie od kuchni poznałem techniczne zagadnienia związane z branżą sanitarną.

 

Od 2014 roku współpracuję z kilkoma firmami oferującymi usługi wykończenia pod klucz.          W ramach tej współpracy tworzę wyjątkowe wnętrza mieszkań i domów, głównie z rynku pierwotnego, jednakże coraz częściej zgłaszają się również Klienci zainteresowani kompleksowym remontem mieszkania lub domu z rynku wtórnego.

 

Wszystkim Klientom oferuję profesjonalny projekt składający się z wysokiej jakości wizualizacji oraz niezbędnej dokumentacji wykonawczej. Do projektu dołączam zestawienie materiałowe.   W cenie projektu wykonuję kompletną inwentaryzację (pomiary), wspólne zakupy (z możliwością uzyskania zniżek na zakup podłóg, drzwi, wyposażenia łazienek, oświetlenia).

 

Tworzę wnętrza, w których konkretny Klient ma czuć się dobrze, gdyż ma ono być dla niego miejscem wypoczynku i codziennego funkcjonowania.

 

Cenę za wykonanie projektu zawsze ustalam indywidualnie z każdym Klientem - jest ona zależna od metrażu oraz zakresu prac.

 

Zapraszam do współpracy.